Hakkımızda

GALATA KÖPRÜSÜNDE MÜKEMMEL MANZARA EŞLİĞİNDE ÖĞLEN VE AKŞAM YEMEĞİ SEÇENEKLERİ, GÜLER YÜZLÜ PERSONELLERİ VE 400 KİŞİLİK FARKLI SALONLARDAN OLUŞAN KAPASİTESİ İLE SİZLERE HİZMET     VERMEKTEN ONUR DUYARIZ .


Boğazın eşsiz güzelliği ile günbatımının büyüleyici birlikteliğinin en doyumsuz yaşandığı mekan… Sizi her akşam muhteşem Süleymaniye Camisi ve Galata kulesi’nin eşsiz manzarası eşliğinde balık tutanların arasında yemek yemeğe davet ediyoruz.
Günün stresini atmak, günbatımını izlerken içkinizi yudumlamak, canlı müzik eşliğindeki sınırsız eğlenceye dahil olmak… Güleryüzlü ve tecrübeli personeli ile özel günlerinizi ölümsüz anılara dönüştürmek, dünya mutfağını en lezzetli haliyle sunan günlük taze deniz mahsülleri, taze balık çeşitleri ve birbirinden leziz mezelerin tadını canlı müzik eşliğinde çıkarmak için doğru yerdesiniz.
Dilerseniz fix menü veya alacarte olarak tüm organizasyonlarınızda (Düğün, Nişan, Şirket yemekleri vs.) muhteşem manzaramızla ve eşsiz mekanımızla bütünleştirmek için SİRENA RESTORANT ve SİRENA PUB olarak  tüm ekibimizle hizmetinizdeyiz.


YENİ GALATA KÖPRSÜ ALTI EMİNÖNÜ HALİÇ TARAFI EH N:1
EMİNÖNÜ/İSTANBUL
GSM: (0533) 136 83 10
FAX: (+90) (0212) 519 11 64
TEL.:(+90) (0212) 519 11 63